Çiftlikte Konaklama

Çiftlikte Konaklama;

Batı Karadeniz’in en güzel ve Karadeniz’in göz alıcı yeşilinin başladığı noktalardan biridir Daday. Bol oksijeni ile başınızı döndürürken kendinizi kuş gibi hafif ve aynı zamanda fazlasıyla enerjik hissedersiniz burada.

Bu güzel ilçede sabahın erken saatlerinde zinde bir şekilde güne başlarsınız. Bu zindeliği devam ettirmek için doğanın size verdiği tüm olanaklardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Geçmişteki adıyla verimli topraklar anlamına gelen Dadybra (Daday) baharın gelmesi ile birlikte kendisini, cömertçe sunduğu ekinleri, zengin orman bitkileri, gür ağaç toplulukları ile adına yakışır bir şekilde göstermeye başladı. Daday, Batı Karadeniz’de çam ormanlarıyla kaplı oksijen deposu Ballıdağ’ın eteklerinde keşfedilmeyi hak eden bir doğa harikası olarak sizleri bekliyor.

Gökyüzünün kış boyunca güneşle aramıza koyduğu engel baharın gelmesi ile birlikte ortadan kalkıyor. Kışın kasvetli havasını üzerimizden atmak için yapacağımız gezi planları ise şimdiden başladı. Yeniden doğmak, gündelik hayatın koşturmacasına kısa bir mola vermek, iç sesimizi dinlemek için en güzel alternatiflerden biri olan Kastamonu-Daday’da vereceğiniz kısa bir mola ile doğayla kucaklaşırken bölgenin tarihi dokusuyla da geçmişten günümüze gelen izleri görebileceksiniz.

Odalarımızı görmek için tıklayın.

Post A Comment