İksirli Çiftlik Harika Bir Doğa Tatili için Kapılarını Açıyor

Ülkemizi ve Dünyayı olumsuz etkileyen Covid-19 virüsü, hayatımızda birçok alışkanlığın değişmesine sebep oldu. Salgın sebepli kısıtların azalması ve virüs ile mücadele standartlarının devlet tarafından belirlenmesinden sonra bizler de sizin için hazırlandık.

İksirli Çiftlik, sizleri harika bir doğa tatiline davet ediyor. Tesisimiz %60 kapasite ile hizmet vererek kalabalığın önüne geçip bulaş riskini azaltmayı hedeflemektedir. Ayrıca tesisimize gelen her misafirimiz için ve tesisimiz genelinde Turizm Bakanlığı’nın önerdiği standartlar doğrultusunda tedbirler alarak hizmet vermekteyiz. Hijyen ve öneriler doğrultusunda bütün tedbirleri aldığımızı önemle hatırlatarak sizlere tatil içeriğimizden bahsedelim.

İksirli Çiftlik tatili kapsamında doğanın içerisinde bir tatil sizleri bekliyor. Tatil programı içerisinde çiftlik hayvanlarımızın günlük rutinini gözlemleyip dilerseniz onlara eşlik ederek doğal üretimi görebilir, doğal ve organik ürünlerimizin kaynağı bahçe ve tarlarımızda bize eşlik ederek toprağın mucizesini gözlemleyebilir, trekkinglere katılabilir, mutfak workshopu kapsamında ekmekler pişirebilirsiniz.

Yarım pansiyon çift kişilik konaklama gecelik 650TL olarak ücretlendirilmektedir. Dilerseniz 3 gece 4 gün çiftlik evi konaklama paketimizin tüm programını ve ücretini görmek için programımıza göz atabilirsiniz.

Tatil programının tüm içeriği görmek için tıklayınız.

Dilerseniz sağlığınız ve sağlığımız için Covid önlemleri kapsamında aldığımız önlemlerin bildirgesini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tatil paketimiz ve diğer konular hakkında bize ulaşmak için lütfen aşağıdaki bilgilerini kullanın

Telefon: 0366 616 1016

E-posta: info@iksirresorttown.com

Post A Comment